محصولات فروشگاه

محصولات فروشگاه

محصولات فروشگاه
محصولات فروشگاه

 

بامداد الکتریک در سال 1394 با هدف عرضه و توزیع سریع و ارزان محصولات روشنایی ، سیم و کابل ، کلید و پریز ، تجهیزات تابلویی و… وارد بازار رقابت در بازار لاله زار گردبد و سعی کرد خدمات مناسبی را به مشتریان خود ارائه دهد.

فروشگاه بامداد الکتریک بهترین نمایندگی و عامل فروش محصولات افراتاب ، شیله ، 4m  ، ای دی سی ، شعاع ، آلتون رای ، پارس شعاع توس ، دلند ، خراسان افشارنژاد ، ایفاپل ، لگراند ، کانل ، ktp ، دلتا و… در لاله زار تهران می باشد. کلیه برندهایی که فروشگاه بامداد الکتریک با آنها همکاری دارد محصولاتشان تهیه شده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت ، دارای گارانتی معتبر ، طول عمر بالا ، سازگار با محیط زیست و مصرف انرژی کمی را دارا می باشند.

انوع محصولات فروشگاه بامداد الکتریک :

تجهیزات روشنایی :

چراغ های سقفی توکار و روکار :

چراغ های توکار در ابعاد و اشکال متفاوت مانند دایره ، مربع و… ، با توان های مختلف تولید می شود .معیار انتخاب چراغ سقفی توکار متناسب با ابعاد حفره سقف ، جنس بدنه چراغ و رنگ لامپ می باشد.

چراغ های روکار نقش مهم و اساسی را در دکوراسیون داخلی و نورپردازی برعهده دارند که باعث زیباتر و دلپذیرتر شدن محیط میشود از این چراغ ها در منازل ، مراکز اداری و تجاری استفاده میشود.

 

چراغ های سنسوردار :

چراغ های سقفی سنسوردار براساس گرمای موجود در محیط عمل می‌کند. سنسورهای حرکتی استفاده شده در چراغ‌ها علاوه بر سنسور PIR دارای فتوسل نیز هستند. این بدین معناست که این سنسور علاوه بر حساسیت نسبت به حرکت و نسبت به نور نیز حساس می‌باشد. یعنی با انجام تنظیمات می‌توانید روشن شدن چراغ در نور کافی را کنسل کنید و فقط در هنگام تاریکی چراغ روشن می‌گردد ، هنگامی که شدت نور در محیط کافی باشد سنسور عمل نکرده و چراغ روشن نمی‌شود.

پروژکتور :

از پروژکتورها میتوان برای روشنایی مکانهای بزرگ و  وسیع که احتیاج به نور زیاد دارند استفاده کرد مثل : بیلبوردها ، فضاهای باز مانند پارک ها ، پل ها ، استادیوم ها ، فروشگاه ها ، کارخانه ها ، معابر ، انبارها ، کنسرتها و …

کلید و پریز :

کلید و پریز یکی از وسایل پر کاربرد در زندگی امروزه می باشد و هر کدام از آنها هدف متفاوتی را دنبال کرده که دانستن قابلیتهای آنها ما را برای یک خرید آگاهانه کمک می کند. کلید و پریز ها نقش اصلی و اساسی در دکوراسیون داخلی و خارجی خانه ، مراکز اداری و تجاری را دارند که به زیباتر شدن محیط کمک کرده  و میتوان رنگ آنها را با کاغذ های دیواری ، رنگ دیوارها ، نوع دکوراسیون داخلی ، مبلمان و… ست کرد و یا از کلید و پریز های لمسی و یا 2 خانه ، سه خانه و چهار خانه استفاده کرد. 

سیم و کابل :

فروشگاه بامداد الکتریک در زمینه سیم و کابل با شرکت صنعتی خراسان افشارنژاد همکاری دارد . شرکت صنعتی سیم و کابل خراسان افشارنژاد با گذشت نیم قرن فعالیت یکی از بهترین ها در تولید سیم و کابل کشور بشمار میرود و کیفیت عالی و سلامت تولید را سر لوحه خود در همه این سالها قرار داده است .سیم و کابل خراسان افشارنژاد از مرغوبترین سیم و کابل در بازار بوده و دارای استانداردهای TUV ، CE ، IES ، BS ، VDE , … میباشد ، لازم به ذکر است که شرکت خراسان اولین گواهی ایزو خود را در سال 2001 دریافت نمود.

تجهیزات تابلویی

تجهیزات الکتریکی به منظور برق رسانی به ساختمان ها و تاسیسات درون محفظه ای نصب میشوند و این تجهیزات به گونه ای درون تابلو برق قرار می گیرند که اپراتورها به تمامی تجهیزات دسترسی داشته باشند . قطعات به کار رفته در تابلو برق عبارتند از : فیوز ، کلید ، رله ، تایمر ، ترانس های اندازه گیری ولتاژ و…. می باشد