delandelectric

دلند الکتریک

delandelectric
دلند الکتریک

شرکت صنایع دلند الکتریک تولید کننده انواع کلید و پریز توکار و روکار در مدلها و رنگهای مختلف در سال 1361 تاسیس شد. در دهه اول تاسیس این شرکت رشد کمی و کیفی با توجه به جنگ تحمیلی ایران  عراق با همت مدیریت و کارکنان آن به گونه ایی بود که توانست به عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری موفق به دریافت لوح تقدیر و نشان طلایی استاندارد ایران در سالهای 1366 ، 1367 ، 1368 و 1369 گردد

این شرکت در دهه 60 بالغ بر 150 نیروی انسانی داشته و امروزه با 464 نیرو مشغول به کار می باشد در حال حاضر این شرکت با استفاده از مدیران کار آمد و با تجربه در طراحی ، ساخت و نوآوری و با استفاده از بهترین مواد اولیه توانسته سهم بیشتر بازار ایران را به خود اختصاص دهد . در سال 1394 نیز به عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری برگزیده شده است.

این مجموعه پذیرای هرگونه انتفادات و پشنهادات سازنده از سوی فروشندگان و مصرف کنندگان عزیز بوده و در راستای شعار (( همیشه حق با مصرف کننده است )) به سوی هدفی والا که همان برتری در کیفیت محصولات تولیدی می باشد قدم بر می دارد.

شرکت صنعتی دلند الکتریک قادر به دریافت تندیس ملی رعایت حقوق مصرف کننده در سال 1396 و واحد نمونه استاندارد در سال 1397 شد

دلند الکتریک یک واحد نمونه صنعتی در استان گلستان می باشد که به تولید کلید و پریز و قظعات الکتریکی می پردازد و در این زمینه صادراتی به کشورهای اروپایی ، آسیایی و آفریقایی داشته است . این شرکت توانایی تولید کلید و پریز های با کیفیت در طیف وسیعی از رنگها و مدل های مختلف را دارا می باشد که توانسته توجه مشتریان بسیاری را به خود جلب و نیاز های آنها را برطرف کند.

 

بامداد الکتریک نمایندگی کلیه محصولات دلند در لاله زار تهران